4. HOKA Eged-hegyi Terepfutás




Eredménylista

A részletes eredménylista megtekinthető itt.

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
Szőlőfutás
7 km
Fiú 1. Nagypál Attila   39:07
2. Ludányi Bendegúz Maklár 41:29
3. Maszlák Bálint   56:58
1. Kormos Katalin Eger 40:51
2. Tavaszy Zsuzsanna Judit Miskolc 41:42
3. Izsa Szilvia Budaörs 43:19
Férfi 1. Kis Gábor Mezőkövesd 34:16
2. Marczis Dávid   34:41
3. Szita Ádám Aszód 37:43

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
Vesszőfutás
14 km
1. Bálint Jeannette Budapest 1:31:52
2. Lantos Borbála   1:35:41
3. Kövér Csilla Eger 1:36:02
Férfi 1. Harsányi Tamás   1:09:05
2. Tulipán Attila   1:16:35
3. Sugatagi Gábor Budapest 1:17:20

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
Bükk-kerülő
28+ km
1. Herczku Tímea Budapest 3:07:28
2. Ternai Mónika Budapest 4:16:30
3. Szatmáriné Nyéki Zsuzsanna Szeged 4:48:50
Férfi 1. Széles Zoltán Hajdúszoboszló 2:53:46
2. Csonka István Budapest 3:06:53
3. Lévai Péter Maklár 3:07:50

 

Eredménylista

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
13 km 1. Farkas Amália Budapest 1:30:00
2. Hável Hajnalka Miskolc 1:32:34
Férfi 1. Szundi Attila Eger 0:59:48
2. Szajkó Csaba Eger 1:02:28
3. Hadházi Máté Debrecen 1:04:19
Senior I. nő 1. Simon Ágnes Felsőtárkány 1:15:51
2. Csathó Tímea Felnémet 1:23:19
3. Dr. Kiss Teodóra Eger 1:34:27
Senior I. férfi 1. Farkas Tamás Eger 1:09:54
2. Vitális István Ózd 1:15:15
3. Ficsor Ferenc Felsőtárkány 1:18:56

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
28 km 1. Ihász Veronika Ózd 3:10:43
2. Deli Adrienn Budapest 3:39:50
Férfi 1. Papp Gergely Miskolc 2:20:54
2. Deme Szabolcs Ózd 2:25:33
3. Berta Gábor Miskolc 2:26:32

 

Eredménylista

A részletes eredménylista megtekinthető itt.

 

TávKategóriaHelyezésNévTelepülésVersenyidő
7 kmLány1.Rente DominikaMaklár48:11
Fiú1.Dömötör MihályÓzd33:21
2.Kovács RichárdEger38:39
3.Tóth BenjáminEger40:41
1.Csontos BernadettKál41:04
2.Szendi NoémiVerpelét47:12
3.Tóth AnitaEger47:19
Férfi1.Vanczák AttilaÓzd40:57
2.Számpor GergőErdőtarcsa44:12
3.Hargitai ÁdámEger1:00:39
Senior férfi1.Varga SándorEger36:43

 

TávKategóriaHelyezésNévTelepülésVersenyidő
14 km1.Groholy BabettBudapest1:18:30
2.Hável HajnalkaMiskolc1:31:37
3.Gergely MónikaFüzesabony1:31:52
Férfi1.Szundi AttilaEger1:03:25
2.Tóth NorbertEger1:05:32
3.Révész TamásEger1:05:48
Senior I. nő1.Portörö ÉvaSopron1:14:00
2.Simon ÁgnesFelsőtárkány1:21:44
3.Kalóné Gyenes RékaEger1:30:14
Senior I. férfi1.Zámbori ZoltánMályi1:04:02
2.Bartko AndrásAjnácskő (Szlovákia)1:04:22
3.Molnár CsabaÓzd1:07:59
 Senior II. férfi1.Harsányi ZsoltNyékládháza1:08:54
2.Varga PéterRagyolc (Szlovákia)1:18:28
3.Fazekas SándorMiskolc1:18:44

 

TávKategóriaHelyezésNévTelepülésVersenyidő
28 km1.Ihász VeronikaÓzd2:57:26
2.Bóla EmíliaAgárd3:03:17
3.Kempelen ZitaBudapest3:08:47
Férfi1.Harsányi TamásNyékládháza2:10:03
2.Karlowits-Juhász TamásMiskolc2:11:48
3.Papp GergelyMiskolc2:16:46
Senior nő1.Varga IldikóPusztaszabolcs3:30:33
Senior férfi 1.Vörös JózsefEger2:54:37
2.Csányi "Csanya" LászlóPáty3:03:29
3.Palásthy IstvánMiskolc3:05:40

Eredménylista

A részletes eredménylista megtekinthető itt.

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
7 km Lány 1. Szendi Zsófia Verpelét 54:59
Fiú 1. Nagypál Attila Eger 40:39
2. Ludányi Bendegúz Maklár 51:06
3. Maszlák Bálint Eger 58:56
1. Dr. Országh-Matisz Lilla Mónosbél 41:01
2. Bombicz Barbara Kazincbarcika 41:16
3. Csoszor Csabáné Jászszentandrás 41:51
Férfi 1. Szundi Attila Eger 32:13
2. Kozma Tamás Verpelét 35:43
3. Kis Gábor Mezőkövesd 36:02
Senior nő 1. Bíró Judit Eger 55:08
Senior férfi 1. Varga Sándor Eger 37:31
2. Honfi Gábor Eger 51:40

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
14 km 1. Király Amanda Eger 1:30:22
2. Aranyosi Mónika Budapest 1:36:41
3. Erdeiné Szalay Lilla Tarnaszentmária 1:36:48
Férfi 1. Tölgyesi Tamás Nyíregyháza 1:06:52
2. Büki Ádám Miskolc 1:10:31
3. Révész Tamás Eger 1:12:38
Senior I. nő 1. Farkas Cecília Albertirsa 1:32:57
2. Tóth Mónika Noszvaj 1:42:38
3. Szendi Noémi Verpelét 1:43:03
Senior I. férfi 1. Szendi Ádám Verpelét 1:21:21
2. Ludányi László Maklár 1:23:39
3. Prokaj Péter Eger 1:28:12
Senior II. nő 1. Kelő Sára   1:41:07
 Senior II. férfi 1. Zabari János Budapest 1:09:50
2. Kuki Ákos Debrecen 1:17:39
3. Dr. Kerekes János Pál Budapest 1:33:15

 

Táv Kategória Helyezés Név Település Versenyidő
28 km 1. Pap Csilla Mezőkövesd 2:50:21
2. Tinta Tamara Miskolc 2:56:41
3. Gálos Orsolya Gyömrő 3:43:23
Férfi 1. Tugyi Levente Miskolc 2:13:29
2. Karlowits-Juhász Tamás Miskolc 2:16:33
3. Papp Gergely Miskolc 2:32:12
Senior férfi  1. Vörös József Eger 2:56:04
2. Országh Zsolt Eger 3:13:27
3. Rábai Tibor Eger 3:32:53

 

 

Főtámogató

 

 

Támogatók

Eger Polgármesteri Hivatal logó

Szuperinfó logo

Eger TV logó

Garamond Kiadványszerkesztő Stúdió logó

Bükki Nemzeti Park logó

SBS Kft.

Tisztitomester.hu

Agria Speciális Mentő és Tűzoltó Csoport logó

Apollo Sportrepülőtér logo