Eredmények

 

II. KORCSOPORT LÁNY (1500 m, egyben diákolimpia is)
HelyezésNévIskolaIdő
1Kapás JankaEgri Hunyadi Mátyás Ált. Isk.00:06:22
2Pásztor FlóraEKF Gyak. Ált., Közép-, Alapfokú Művészeti Isk. és Pedagógiai Int.00:06:29
3Sipos LillaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:47
4Trenka BonitaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:30
5Herke AnnaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:34 
6Barta GrétaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:35
7Meszner KíraEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:38
Sós BoglárkaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:57
Fekete AnnaPásztorvölgyi Ált. Isk. és Gimn. 00:10:43

  

II. KORCSOPORT FIÚ (1500 m, egyben diákolimpia is)
HelyezésNévIskolaIdő
1Szőlősy ÁronEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:05:47
2Juhász ÁdámEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:05:49
3Forgács RichárdEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:05:53
4Kormos KristófEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:04
5Sós MátéEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:17
6Krizsai BenceEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:19
7Krizsai ÁdámEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:25
8Répászki RoderikEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:32
9Kali CsanádEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:39
10Végh CsegeEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:52
11Bóta DávidEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:06:54
12Nagy ZsomborEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:10
13Salamon GáborEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:28
14Kiss Mikes TamásEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:07:30 
15Varga GergőEgri Lenkey János Ált. Isk. 00:07:59

  

III. KORCSOPORT FIÚ (2000 m)
HelyezésNévIskolaIdő
1Ludányi BendegúzEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:09:12
2Jacsó BarnabásGárdonyi Géza Ciszterci Gimn.00:09:13
3Kása SzabolcsNoszvaji Figedy János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.00:09:34
4Fodor BálintEgri Ward Mária Ált. Isk., Gimn., Koll. és Alapfokú Művészeti Isk.00:09:38
5Kelemen BalázsNoszvaji Figedy János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.00:10:34

 

IV. KORCSOPORT LÁNY (3000 m)
HelyezésNévIskolaIdő
1Bezzeg DorinaEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:13:55
2Tiszlavicz VeronikaEKF Gyak. Ált., Közép-, Alapfokú Művészeti Isk. és Pedagógiai Int.00:14:29
3Fodor GabriellaEgri Ward Mária Ált. Isk., Gimn., Koll. és Alapfokú Művészeti Isk.00:16:56

 

IV. KORCSOPORT FIÚ (3000 m)
HelyezésNévIskolaIdő
1Bárány TamásEgri Hunyadi Mátyás Ált. Isk.00:11:40
2Juhász DávidNoszvaji Figedy János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Gárdonyi Géza Tagiskolája (Novaj)00:12:48
3Ludányi ZsomborEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.00:14:23
Share

Főtámogató

Egererdő Zrt. logó

 

 

Támogatók

 

TGI Osmosis logó

Eszterházy Károly Főiskola logó

SkyFM rádió logó

Eger TV logó

SBS Kft.

Apollo Sportrepülőtér logo

Agriapark Eger logó

Bródy Sándor Könyvtár logó

Szuperinfó logó